PT100MF0MP
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PT100MF0MP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT100MF0MP
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka PHOTO TRANS BLACK LENS 910NM SMD
Podatkovni listi: PT100MF0MP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PT100MF0MP
Številka dela PT100MF0MP Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis PHOTO TRANS BLACK LENS 910NM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3842 pcs Podatkovni list PT100MF0MP.pdf
Valovna dolžina 910nm Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 35V
Kotni kot 30° Serija *
Moč - maks 75mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, No Lead Druga imena 425-1006-2
Usmerjenost Universal delovna temperatura -30°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Trenutni - temni (Id) (maks.) 100nA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 20mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT100R-1000-VM
PT100R-1000-VM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 3.5A 80 MOHM TH