PT100R-1000
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT100R-1000
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 3.5A 80 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT100R-1000
Številka dela PT100R-1000 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 3.5A 80 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13629 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.000" Dia x 0.360" W (25.40mm x 9.14mm)
Ščitenje Unshielded Serija PTR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT100R-1000 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Unshielded Toroidal Inductor 3.5A 80 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Trenutna ocena 3.5A Tok - nasičenost -