PQ7DV10BJ00H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ7DV10BJ00H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ7DV10BJ00H
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P
Podatkovni listi: PQ7DV10BJ00H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ7DV10BJ00H
Številka dela PQ7DV10BJ00H Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4821 pcs Podatkovni list PQ7DV10BJ00H.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 10A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) 7V Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja TO-3P Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-3P-3, SC-65-3 PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2354-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 7 V 10A TO-3P Trenutni - izhod 10A
Nadzorne funkcije Enable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PQ7DV10J000H
PQ7DV10J000H
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P
Na zalogi: 3595 pcs
Prenesi: PQ7DV10J000H.pdf
RFQ
PQ7DV5
PQ7DV5
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3P
Na zalogi: 4599 pcs
Prenesi: PQ7DV5.pdf
RFQ
LM1086ISX-3.3/NOPB
LM1086ISX-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 3.3V 1.5A DDPAK
Prenesi:
PQ7DV10B
PQ7DV10B
Prenesi: PQ7DV10B.pdf
NCV4269ADW50R2G
NCV4269ADW50R2G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG LINEAR 5V 150MA 20SOIC
Prenesi: NCV4269ADW50R2G.pdf
PQ7RV4
PQ7RV4
Opis: IC REG LIN POS ADJ 4.6A TO220-4