PQ7DV10B
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ7DV10B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ7DV10B
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P
Podatkovni listi: PQ7DV10B.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PQ7DV10B
Številka dela PQ7DV10B Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3949 pcs Podatkovni list PQ7DV10B.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 10A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) 7V Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja TO-3P Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-3P-3, SC-65-3 PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-1755-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 7 V 10A TO-3P Trenutni - izhod 10A
Nadzorne funkcije Enable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PQ7DV5J0000H
PQ7DV5J0000H
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3P
Na zalogi: 5025 pcs
Prenesi: PQ7DV5J0000H.pdf
RFQ
PQ7RV4
PQ7RV4
Opis: IC REG LIN POS ADJ 4.6A TO220-4
Na zalogi: 5166 pcs
Prenesi: PQ7RV4.pdf
RFQ
PQ7DV10
PQ7DV10
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P