PQ1R42J0000H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ1R42J0000H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ1R42J0000H
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 4.2V 150MA SOT23L-6
Podatkovni listi: PQ1R42J0000H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ1R42J0000H
Številka dela PQ1R42J0000H Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LIN 4.2V 150MA SOT23L-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6373 pcs Podatkovni list PQ1R42J0000H.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23L-6 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23L-6 PSRR 55dB (400Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2319-2 delovna temperatura -30°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.2V 150mA SOT-23L-6 Trenutni - Quiescent (Iq) 350µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable
Podobni izdelki
PQ1R47
PQ1R47
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: IC REG LIN 4.7V 150MA SOT23L-6