PQ1R33J0000H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ1R33J0000H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ1R33J0000H
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 150MA SOT23L-6
Podatkovni listi: PQ1R33J0000H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ1R33J0000H
Številka dela PQ1R33J0000H Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LIN 3.3V 150MA SOT23L-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6336 pcs Podatkovni list PQ1R33J0000H.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23L-6 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23L-6 PSRR 55dB (400Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2318-2 delovna temperatura -30°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23L-6 Trenutni - Quiescent (Iq) 350µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable
Podobni izdelki
PQ1R47J0000H
PQ1R47J0000H
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: IC REG LIN 4.7V 150MA SOT23L-6
Na zalogi: 3230 pcs
Prenesi: PQ1R47J0000H.pdf
RFQ
PQ1R28J0000H
PQ1R28J0000H
Opis: IC REG LIN 2.8V 150MA SOT23L-6
Na zalogi: 130053 pcs
Prenesi: PQ1R28J0000H.pdf
RFQ
PQ1R47
PQ1R47
Prenesi: PQ1R47.pdf
PQ1R50
PQ1R50
Opis: IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23L-6
Prenesi: PQ1R50.pdf
PQ1R33
PQ1R33
Opis: IC REG LIN 3.3V 150MA SOT23L-6
Prenesi: PQ1R33.pdf
PQ1R38
PQ1R38
Opis: IC REG LIN 3.8V 150MA SOT23L-6
Prenesi: PQ1R38.pdf
PQ1R42
PQ1R42
Opis: IC REG LIN 4.2V 150MA SOT23L-6
Prenesi: PQ1R42.pdf
PQ1R30
PQ1R30
Opis: IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23L-6
Prenesi: PQ1R30.pdf
PQ1R28
PQ1R28