PQ033RD01SZH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ033RD01SZH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-4
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PQ033RD01SZH
Številka dela PQ033RD01SZH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5431 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 9V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-4 PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-220-4
Trenutni - Quiescent (Iq) 5mA Trenutni - izhod 1A