PQ033EZ5MZZ
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ033EZ5MZZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ033EZ5MZZ
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 500MA SC63
Podatkovni listi: PQ033EZ5MZZ.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PQ033EZ5MZZ
Številka dela PQ033EZ5MZZ Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3948 pcs Podatkovni list PQ033EZ5MZZ.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-1585-5 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA SC-63
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 500mA