PQ025EF02SZH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ025EF02SZH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ025EF02SZH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 2A TO220-4
Podatkovni listi: PQ025EF02SZH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQ025EF02SZH
Številka dela PQ025EF02SZH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 2A TO220-4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77524 pcs Podatkovni list PQ025EF02SZH.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-4 PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2688-5
PQ025EF02SZH-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 2A TO-220-4 Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 2A Nadzorne funkcije Enable