PQ025EF01SZH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ025EF01SZH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ025EF01SZH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 1A TO220-4
Podatkovni listi: PQ025EF01SZH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ025EF01SZH
Številka dela PQ025EF01SZH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 1A TO220-4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5025 pcs Podatkovni list PQ025EF01SZH.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-4 PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2235-5 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A TO-220-4 Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable