PQ012GN01ZPH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ012GN01ZPH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ012GN01ZPH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 1A SC63
Podatkovni listi: PQ012GN01ZPH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ012GN01ZPH
Številka dela PQ012GN01ZPH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.2V 1A SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5032 pcs Podatkovni list PQ012GN01ZPH.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 60dB ~ 53dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2544-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1A SC-63 Trenutni - izhod 1A