PQ012FZ01ZZH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ012FZ01ZZH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ012FZ01ZZH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 1A SC63
Podatkovni listi: PQ012FZ01ZZH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ012FZ01ZZH
Številka dela PQ012FZ01ZZH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.2V 1A SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5944 pcs Podatkovni list PQ012FZ01ZZH.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 3.7V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2218-5 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1A SC-63 Trenutni - izhod 1A