LS013B4DN04
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LS013B4DN04 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LS013B4DN04
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 1.35" 96X96 FPC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LS013B4DN04
Številka dela LS013B4DN04 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 1.35" 96X96 FPC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6136 pcs Podatkovni list
Ogled območja 24.19mm W x 24.19mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 425-2901
LS013B4DN04-ND
Vmesnik Serial Grafična barva Black
Dot Size - Dot Pixels 96 x 96
Dot Pitch 0.25mm W x 0.25mm H Vrsta zaslona TFT - Monochrome
Način prikaza Reflective Diagonalna velikost zaslona 1.3" (33.02mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Reflective Black TFT - Monochrome Serial 1.3" (33.02mm) 96 x 96 Osvetlitev ozadja Without Backlight