LS012B7DD01
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LS012B7DD01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LS012B7DD01
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 1.17" 184X38 FPC
Podatkovni listi: LS012B7DD01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LS012B7DD01
Številka dela LS012B7DD01 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 1.17" 184X38 FPC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6646 pcs Podatkovni list LS012B7DD01.pdf
Ogled območja 29.07mm W x 6.00mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 425-2900
LS012B7DD01-ND
Vmesnik Serial Grafična barva White
Dot Size - Dot Pixels 184 x 38
Dot Pitch 0.16mm W x 0.16mm H Vrsta zaslona TFT - Monochrome
Način prikaza Transflective Diagonalna velikost zaslona 1.2" (30.48mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transflective White TFT - Monochrome Serial 1.2" (30.48mm) 184 x 38 Osvetlitev ozadja -
Barva ozadja Black
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LS01-1A66-PA-500W
LS01-1A66-PA-500W
Proizvajalci: Standex-Meder Electronics
Opis: SENSOR LEVEL FLOAT M8
Na zalogi: 4311 pcs
Prenesi: LS01-1A66-PA-500W.pdf
RFQ
LS0002
LS0002
Proizvajalci: Chip Quik, Inc.
Opis: INVERTER TO DIP-6 SMT ADAPTER
Na zalogi: 142547 pcs
Prenesi: LS0002.pdf
RFQ
LS013B7DH06
LS013B7DH06
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: LCD TFT 1.33" 128X128 FPC