LQ085Y3DW01
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LQ085Y3DW01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQ085Y3DW01
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka TFT 8.5"LCD COLOR W/LED BCK LT
Podatkovni listi: LQ085Y3DW01.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 371 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQ085Y3DW01
Številka dela LQ085Y3DW01 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis TFT 8.5"LCD COLOR W/LED BCK LT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 371 pcs Podatkovni list LQ085Y3DW01.pdf
Ogled območja 184.80mm W x 110.88mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 425-2867
Vmesnik Parallel, 24-Bit (RGB) Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 800 x 480 (WVGA)
Dot Pitch 0.23mm W x 0.23mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 8.5" (215.90mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 8.5" (215.90mm) 800 x 480 (WVGA) Osvetlitev ozadja LED - White