LQ084V1DG21
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LQ084V1DG21 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQ084V1DG21
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 8.4" 640X480 VGA
Podatkovni listi: LQ084V1DG21.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LQ084V1DG21
Številka dela LQ084V1DG21 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 8.4" 640X480 VGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3292 pcs Podatkovni list LQ084V1DG21.pdf
Ogled območja 170.90mm W x 129.60mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 425-2490
Vmesnik Parallel, 18-Bit (RGB) Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 640 x 480 (VGA)
Dot Pitch - Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 8.4" (213.36mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 8.4" (213.36mm) 640 x 480 (VGA) Osvetlitev ozadja CCFL