GM5JS95200AE
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GM5JS95200AE
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LED ORANGE CLEAR 3528 SMD
Podatkovni listi: GM5JS95200AE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GM5JS95200AE
Številka dela GM5JS95200AE Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LED ORANGE CLEAR 3528 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2914 pcs Podatkovni list GM5JS95200AE.pdf
Valovna dolžina - vrh 609nm Valovna dolžina - prevladujoča 605nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.2V Kotni kot -
Paket naprave za dobavitelja 3528 Velikost / dimenzija 3.20mm L x 2.80mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-PLCC Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Ocena 90mcd
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 2.40mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 1.90mm Lastnosti -
natančen opis Orange 605nm LED Indication - Discrete 2.2V 2-PLCC Tok - preskus 20mA