GM5EG95200A
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GM5EG95200A
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LED GREEN CLEAR 3528 SMD
Podatkovni listi: GM5EG95200A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GM5EG95200A
Številka dela GM5EG95200A Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LED GREEN CLEAR 3528 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4572 pcs Podatkovni list GM5EG95200A.pdf
Valovna dolžina - vrh 565nm Valovna dolžina - prevladujoča -
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V Kotni kot -
Paket naprave za dobavitelja 3528 Velikost / dimenzija 3.20mm L x 2.80mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-PLCC Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Ocena 18.1mcd
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 2.40mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 1.90mm Lastnosti -
natančen opis Green LED Indication - Discrete 2.1V 2-PLCC Tok - preskus 20mA