SLVU2.8Q.TCT
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLVU2.8Q.TCT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka TVS DIODE 2.8V 12.5V SOT23-3
Podatkovni listi: SLVU2.8Q.TCT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLVU2.8Q.TCT
Številka dela SLVU2.8Q.TCT Proizvajalec Semtech
Opis TVS DIODE 2.8V 12.5V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46888 pcs Podatkovni list SLVU2.8Q.TCT.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 2.8V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.5V
Napetost - razčlenitev (min) 3.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3
Serija Automotive, AEC-Q100, SLV Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Druga imena SLVU2.8Q.TCTDKR
SLVU2.8Q.TCTDKR-ND
SLVU28QTCTDKR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 40pF @ 1MHz