SLVU2.8-8A1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SLVU2.8-8A1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLVU2.8-8A1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 2.8V 15V 8SOIC
Podatkovni listi: SLVU2.8-8A1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLVU2.8-8A1
Številka dela SLVU2.8-8A1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 2.8V 15V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32826 pcs Podatkovni list SLVU2.8-8A1.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 2.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 15V
Napetost - razčlenitev (min) - Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija SLVU
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 497-10116-1 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A (8/20µs)