SC1545CS-1.8TRT
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC1545CS-1.8TRT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka IC REG LDO 1.8V 0.5A 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC1545CS-1.8TRT
Številka dela SC1545CS-1.8TRT Proizvajalec Semtech
Opis IC REG LDO 1.8V 0.5A 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127968 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.8V Napetost - Vhod 5V, 12V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija SmartLDO™
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Aplikacije LDO (Linear), CPU Motherboard
Podobni izdelki
SC1541CM-3.3TRT
SC1541CM-3.3TRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 1A TO263-5
Na zalogi: 123815 pcs
Prenesi: SC1541CM-3.3TRT.pdf
RFQ
SC1548CSKTRT
SC1548CSKTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC LNR REG CTRLR 1OUT SOT23-5
Na zalogi: 140410 pcs
Prenesi: SC1548CSKTRT.pdf
RFQ
SC15470KT
SC15470KT
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: FIXED IND 47UH 235MA 2.75 OHM TH
Prenesi: SC15470KT.pdf
SC1541CS-3.3TRT
SC1541CS-3.3TRT
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 1A 8SO
Prenesi: SC1541CS-3.3TRT.pdf
SC150U051515R24NONROHS
SC150U051515R24NONROHS
Proizvajalci: TDK-Lambda Americas Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 2X15V 24V 90W
Na zalogi: 246 pcs
Prenesi: SC150U051515R24NONROHS.pdf
SC1563ISK1.8TRT
SC1563ISK1.8TRT
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT23-5
Prenesi: SC1563ISK1.8TRT.pdf
SC1563ISK2.5TRT
SC1563ISK2.5TRT
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5
Prenesi: SC1563ISK2.5TRT.pdf
Opis: FIXED IND 100UH 185MA 4.5 OHM TH
Prenesi: SC15101KT.pdf
SC153R3KT
SC153R3KT
Opis: FIXED IND 3.3UH 340MA 2 OHM
Prenesi: SC153R3KT.pdf
SC154R7KT
SC154R7KT
Opis: FIXED IND 4.7UH 300MA 2.6 OHM TH
Prenesi: SC154R7KT.pdf
Opis: FIXED IND 39UH 244MA 2.6 OHM TH
SC1548CSK1.5TRT
SC1548CSK1.5TRT
Prenesi: SC1548CSK1.5TRT.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%