SC1541CS-3.3TRT
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC1541CS-3.3TRT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1A 8SO
Podatkovni listi: SC1541CS-3.3TRT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC1541CS-3.3TRT
Številka dela SC1541CS-3.3TRT Proizvajalec Semtech
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125588 pcs Podatkovni list SC1541CS-3.3TRT.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A 8-SO
Tok - Supply (Max) 10mA Trenutni - Quiescent (Iq) 10µA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC154R7KT
SC154R7KT
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: FIXED IND 4.7UH 300MA 2.6 OHM TH
Na zalogi: 52434 pcs
Prenesi: SC154R7KT.pdf
RFQ
SC1541CM-3.3TRT
SC1541CM-3.3TRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 1A TO263-5
Na zalogi: 123815 pcs
Prenesi: SC1541CM-3.3TRT.pdf
RFQ
SC1545CS-1.8TRT
SC1545CS-1.8TRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC REG LDO 1.8V 0.5A 8SOIC
Prenesi:
SC15390KT
SC15390KT
Opis: FIXED IND 39UH 244MA 2.6 OHM TH
Prenesi: SC15390KT.pdf
SC150U051515R24NONROHS
SC150U051515R24NONROHS
Proizvajalci: TDK-Lambda Americas Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 2X15V 24V 90W
Na zalogi: 246 pcs
Prenesi: SC150U051515R24NONROHS.pdf
Opis: FIXED IND 100UH 185MA 4.5 OHM TH
Prenesi: SC15101KT.pdf
Opis: FIXED IND 47UH 235MA 2.75 OHM TH
SC1563ISK1.8TRT
SC1563ISK1.8TRT
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT23-5
Prenesi: SC1563ISK1.8TRT.pdf
SC153R3KT
SC153R3KT
Opis: FIXED IND 3.3UH 340MA 2 OHM
Prenesi: SC153R3KT.pdf
SC1548CSKTRT
SC1548CSKTRT
Opis: IC LNR REG CTRLR 1OUT SOT23-5
Prenesi: SC1548CSKTRT.pdf
SC150U051515R
SC150U051515R
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 2X15V 90W
Na zalogi: 245 pcs
Prenesi: SC150U051515R.pdf
SC1548CSK1.5TRT
SC1548CSK1.5TRT
Prenesi: SC1548CSK1.5TRT.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%