S2KW40KA-5
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S2KW40KA-5
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka DIODE GEN PURP 4KV 3A MODULE
Podatkovni listi: S2KW40KA-5.pdf
Stanje zalog 53 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 53 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S2KW40KA-5
Številka dela S2KW40KA-5 Proizvajalec Semtech
Opis DIODE GEN PURP 4KV 3A MODULE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 53 pcs Podatkovni list S2KW40KA-5.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 40V @ 6A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 4000V
Paket naprave za dobavitelja - Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 2µs
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 4000V 3A Chassis Mount
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2µA @ 4000V Tok - Povprečni popravek (Io) 3A