S2KW32KA-4
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S2KW32KA-4
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka DIODE GEN PURP 3.2KV 3A MODULE
Podatkovni listi: S2KW32KA-4.pdf
Stanje zalog 75 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 75 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S2KW32KA-4
Številka dela S2KW32KA-4 Proizvajalec Semtech
Opis DIODE GEN PURP 3.2KV 3A MODULE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 75 pcs Podatkovni list S2KW32KA-4.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 32V @ 6A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 3200V
Paket naprave za dobavitelja - Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 2µs
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 3200V 3A Chassis Mount
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2µA @ 3200V Tok - Povprečni popravek (Io) 3A