6EX394K1
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6EX394K1
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 0.39UF 1KV X7R RADIAL
Podatkovni listi: 6EX394K1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 6EX394K1
Številka dela 6EX394K1 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 0.39UF 1KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4756 pcs Podatkovni list 6EX394K1.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.800" L x 0.375" W (20.40mm x 9.53mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.700" (17.78mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.874" (22.20mm)
Lastnosti High Voltage natančen opis 0.39µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.39µF Aplikacije General Purpose