6EX123K4
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6EX123K4
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 0.012UF 4KV X7R RADIAL
Podatkovni listi: 6EX123K4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 6EX123K4
Številka dela 6EX123K4 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 0.012UF 4KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3013 pcs Podatkovni list 6EX123K4.pdf
Napetost - ocenjena 4000V (4kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.800" L x 0.375" W (20.40mm x 9.53mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.700" (17.78mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.874" (22.20mm)
Lastnosti High Voltage natančen opis 0.012µF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.012µF Aplikacije General Purpose