5EX682K5
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5EX682K5
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 6800PF 5KV X7R RADIAL
Podatkovni listi: 5EX682K5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5EX682K5
Številka dela 5EX682K5 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 6800PF 5KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6741 pcs Podatkovni list 5EX682K5.pdf
Napetost - ocenjena 5000V (5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.700" L x 0.375" W (17.80mm x 9.53mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.602" (15.30mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.775" (19.68mm)
Lastnosti High Voltage natančen opis 6800pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 6800pF Aplikacije General Purpose