5EX103K4
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5EX103K4
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 10000PF 4KV X7R RADIAL
Podatkovni listi: 5EX103K4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5EX103K4
Številka dela 5EX103K4 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 10000PF 4KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6473 pcs Podatkovni list 5EX103K4.pdf
Napetost - ocenjena 4000V (4kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.700" L x 0.375" W (17.80mm x 9.53mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.602" (15.30mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.775" (19.68mm)
Lastnosti High Voltage natančen opis 10000pF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose