5AX473K2
pregled izdelka
Številka dela: 5AX473K2
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 2KV X7R NONSTND
Podatkovni listi: 5AX473K2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5AX473K2
Številka dela 5AX473K2 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 0.047UF 2KV X7R NONSTND Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2790 pcs Podatkovni list 5AX473K2.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.300" (7.60mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.570" L x 0.550" W (14.50mm x 14.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage natančen opis 0.047µF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
Zmogljivost 0.047µF Aplikacije General Purpose