5AX472K5
pregled izdelka
Številka dela: 5AX472K5
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 4700PF 5KV X7R NONSTND
Podatkovni listi: 5AX472K5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5AX472K5
Številka dela 5AX472K5 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 4700PF 5KV X7R NONSTND Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4631 pcs Podatkovni list 5AX472K5.pdf
Napetost - ocenjena 5000V (5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.300" (7.60mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.570" L x 0.550" W (14.50mm x 14.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage natančen opis 4700pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
Zmogljivost 4700pF Aplikacije General Purpose