3EX392K3
pregled izdelka
Številka dela: 3EX392K3
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 3900PF 3KV X7R RADIAL
Podatkovni listi: 3EX392K3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3EX392K3
Številka dela 3EX392K3 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 3900PF 3KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4683 pcs Podatkovni list 3EX392K3.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.300" W (12.70mm x 7.62mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.402" (10.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.575" (14.60mm)
Lastnosti High Voltage natančen opis 3900pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 3900pF Aplikacije General Purpose