3EX222K5
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3EX222K5
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 2200PF 5KV X7R RADIAL
Podatkovni listi: 3EX222K5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3EX222K5
Številka dela 3EX222K5 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 2200PF 5KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6055 pcs Podatkovni list 3EX222K5.pdf
Napetost - ocenjena 5000V (5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.300" W (12.70mm x 7.62mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.402" (10.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.575" (14.60mm)
Lastnosti High Voltage natančen opis 2200pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose