2AX152K4
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2AX152K4
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 1500PF 4KV X7R NONSTND
Podatkovni listi: 2AX152K4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2AX152K4
Številka dela 2AX152K4 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 1500PF 4KV X7R NONSTND Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5720 pcs Podatkovni list 2AX152K4.pdf
Napetost - ocenjena 4000V (4kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.252" (6.40mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.270" L x 0.250" W (6.90mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage natančen opis 1500pF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
Zmogljivost 1500pF Aplikacije General Purpose