2AX102K4
pregled izdelka
Številka dela: 2AX102K4
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 1000PF 4KV X7R NONSTND
Podatkovni listi: 2AX102K4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2AX102K4
Številka dela 2AX102K4 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 1000PF 4KV X7R NONSTND Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6743 pcs Podatkovni list 2AX102K4.pdf
Napetost - ocenjena 4000V (4kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.252" (6.40mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.270" L x 0.250" W (6.90mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage natančen opis 1000pF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
Zmogljivost 1000pF Aplikacije General Purpose