VNLD5300-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNLD5300-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNLD5300-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC DVR LOW-SIDE 2CH DGTL 8SOIC
Podatkovni listi: VNLD5300-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VNLD5300-E
Številka dela VNLD5300-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC DVR LOW-SIDE 2CH DGTL 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 196065 pcs Podatkovni list VNLD5300-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 36V (Max)
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija OMNIFET III™, VIPower™ Rds On (Typ) 300 mOhm
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število izhodov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Auto Restart, Status Flag
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, UVLO Tok - izhod (maks.) 2A