VNL5300S5-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNL5300S5-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNL5300S5-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC DVR LOW-SIDE 1CH DGTL 8SOIC
Podatkovni listi: VNL5300S5-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VNL5300S5-E
Številka dela VNL5300S5-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC DVR LOW-SIDE 1CH DGTL 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242963 pcs Podatkovni list VNL5300S5-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3.5 V ~ 5.5 V Napetost - obremenitev 36V (Max)
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija OMNIFET III™, VIPower™ Rds On (Typ) 300 mOhm
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Auto Restart, Status Flag
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, UVLO Tok - izhod (maks.) 2A