VIPER20ASPTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER20ASPTR-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VIPER20ASPTR-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC SWIT SMPS CM OTP POWERSO10
Podatkovni listi: VIPER20ASPTR-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VIPER20ASPTR-E
Številka dela VIPER20ASPTR-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC SWIT SMPS CM OTP POWERSO10 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28238 pcs Podatkovni list VIPER20ASPTR-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Napetost - zagon 11V
Napetost - razčlenitev 700V Topologija Flyback
Paket naprave za dobavitelja 10-PowerSO Serija VIPER™
Moč (Watts) 20W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Izhodna izolacija Isolated
Druga imena 497-6164-1 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala Yes
Frekvenca - preklop Up to 200kHz Zaščita napak Current Limiting, Over Temperature
Delovni cikel - natančen opis Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 10-PowerSO