VIPER20A-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER20A-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VIPER20A-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC SWIT SMPS CM OTP PENTAWATT5
Podatkovni listi: VIPER20A-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VIPER20A-E
Številka dela VIPER20A-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC SWIT SMPS CM OTP PENTAWATT5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56041 pcs Podatkovni list VIPER20A-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Napetost - zagon 11V
Napetost - razčlenitev 700V Topologija Flyback
Paket naprave za dobavitelja 5-PENTAWATT Serija VIPER™
Moč (Watts) 20W Pakiranje Tube
Paket / primer Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads) Izhodna izolacija Isolated
Druga imena 497-6796-5
VIPER20A-E-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala Yes
Frekvenca - preklop Up to 200kHz Zaščita napak Current Limiting, Over Temperature
Delovni cikel - natančen opis Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT