VIPER100ASP-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER100ASP-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VIPER100ASP-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10
Podatkovni listi: VIPER100ASP-E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VIPER100ASP-E
Številka dela VIPER100ASP-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5565 pcs Podatkovni list VIPER100ASP-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Napetost - zagon 11V
Napetost - razčlenitev 700V Topologija Flyback
Paket naprave za dobavitelja 10-PowerSO Serija VIPER™
Moč (Watts) 100W Pakiranje Tube
Paket / primer PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Izhodna izolacija Isolated
Druga imena 497-6790-5
VIPER100ASP-E-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala Yes
Frekvenca - preklop Up to 200kHz Zaščita napak Current Limiting, Over Temperature
Delovni cikel - natančen opis Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 10-PowerSO