VIPER100-22-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER100-22-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VIPER100-22-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5
Podatkovni listi: VIPER100-22-E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VIPER100-22-E
Številka dela VIPER100-22-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6320 pcs Podatkovni list VIPER100-22-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Napetost - zagon 11V
Napetost - razčlenitev 620V Topologija Flyback
Paket naprave za dobavitelja 5-PENTAWATT Serija VIPER™
Moč (Watts) 100W Pakiranje Tube
Paket / primer Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads) Izhodna izolacija Isolated
Druga imena 497-7693-5
VIPER100-22-E-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala Yes
Frekvenca - preklop Up to 200kHz Zaščita napak Current Limiting, Over Temperature
Delovni cikel - natančen opis Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT