TYN1225RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TYN1225RG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TYN1225RG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka SCR 1200V 25A TO-220AB
Podatkovni listi: TYN1225RG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TYN1225RG
Številka dela TYN1225RG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis SCR 1200V 25A TO-220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35467 pcs Podatkovni list TYN1225RG.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 1.2kV
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.5V Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Tip SCR Standard Recovery
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena 497-3278
497-3278-ND
TYN1225
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR 1.2kV 25A Standard Recovery Through Hole TO-220AB
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 25A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 16A
Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 250A, 260A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 40mA