TYN1012TRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TYN1012TRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TYN1012TRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka SCR 12A 100V 30MA TO-220AB
Podatkovni listi: TYN1012TRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TYN1012TRG
Številka dela TYN1012TRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis SCR 12A 100V 30MA TO-220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60788 pcs Podatkovni list TYN1012TRG.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 1kV
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Tip SCR Standard Recovery
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena 497-12730-5
TYN1012TRG-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR 1kV 12A Standard Recovery Through Hole TO-220AB
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 12A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 8A
Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 140A, 145A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 5mA