TS4061BILT-1.25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS4061BILT-1.25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS4061BILT-1.25
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC VREF SHUNT 1.25V SOT23-3
Podatkovni listi: TS4061BILT-1.25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS4061BILT-1.25
Številka dela TS4061BILT-1.25 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC VREF SHUNT 1.25V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 307811 pcs Podatkovni list TS4061BILT-1.25.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.25V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.2% Temperaturni koeficient 35ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Vrsta izhoda Fixed
Druga imena 497-15528-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 95µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 10µVp-p
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SOT-23-3
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA