TS4061AILT-1.25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS4061AILT-1.25
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC VREF SHUNT 1.25V SOT23
Podatkovni listi: TS4061AILT-1.25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS4061AILT-1.25
Številka dela TS4061AILT-1.25 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC VREF SHUNT 1.25V SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94768 pcs Podatkovni list TS4061AILT-1.25.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.25V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient 35ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Vrsta izhoda Fixed
Druga imena 497-15222-6 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 95µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 10µVp-p
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-23-3
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA
Trenutna - katoda 12µA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TS4041DIZ-1.2
TS4041DIZ-1.2
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC VREF SHUNT 1.225V TO92-3
Na zalogi: 175954 pcs
Prenesi: TS4041DIZ-1.2.pdf
RFQ
TS40P05G C2G
TS40P05G C2G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: BRIDGE RECT 1P 600V 40A TS-6P