TS1220-700B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS1220-700B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS1220-700B
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC SCR 12A 700V DPAK
Podatkovni listi: TS1220-700B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS1220-700B
Številka dela TS1220-700B Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC SCR 12A 700V DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156580 pcs Podatkovni list TS1220-700B.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 700V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 800mV Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Tip SCR Sensitive Gate
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
natančen opis SCR 700V 12A Sensitive Gate Surface Mount DPAK Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 12A
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 8A Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 110A, 115A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 5mA