TS1220-600B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS1220-600B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS1220-600B
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka SCR 12A 20MA 600V DPAK
Podatkovni listi: TS1220-600B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS1220-600B
Številka dela TS1220-600B Proizvajalec STMicroelectronics
Opis SCR 12A 20MA 600V DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63718 pcs Podatkovni list TS1220-600B.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 800mV Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Tip SCR Sensitive Gate
Pakiranje Tube Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Druga imena 497-16223-5
TS1220-600B-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR 600V 12A Sensitive Gate Surface Mount DPAK
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 12A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 8A
Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 110A, 115A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 5mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 200µA
Številka osnovnega dela TS1220
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TS1220-600B-TR
TS1220-600B-TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: SCR 12A 20MA 600V DPAK