TPA100RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TPA100RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPA100RL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15
Podatkovni listi: TPA100RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPA100RL
Številka dela TPA100RL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 359391 pcs Podatkovni list TPA100RL.pdf
Stanje napetosti - izklop 100V Voltage - Breakover 133V
Serija TPA, TRISIL™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial Število elementov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 150A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 35pF