TPA032D04DCA
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPA032D04DCA
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC AMP AUDIO PWR 10W D 48TSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TPA032D04DCA
Številka dela TPA032D04DCA Proizvajalec N/A
Opis IC AMP AUDIO PWR 10W D 48TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4178 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 8 V ~ 14 V Tip Class D
Paket naprave za dobavitelja 48-HTSSOP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Exposed Pad
Vrsta izhoda 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Druga imena 296-2464-5
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Maksimalna izhodna moč x Kanali @ Load 10W x 2 @ 4 Ohm; 50mW x 2 @ 32 Ohm