TN815-800H
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TN815-800H
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka SCR 800V 8A IPAK
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TN815-800H
Številka dela TN815-800H Proizvajalec STMicroelectronics
Opis SCR 800V 8A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 238505 pcs Podatkovni list
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 800V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Paket naprave za dobavitelja IPAK (TO-251)
Serija - Tip SCR Standard Recovery
Pakiranje Tube Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis SCR 800V 8A Standard Recovery Through Hole IPAK (TO-251) Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 5A Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 70A, 73A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 40mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 15mA