TN815-800B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN815-800B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TN815-800B
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka SCR 8A 15MA 800V DPAK
Podatkovni listi: TN815-800B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TN815-800B
Številka dela TN815-800B Proizvajalec STMicroelectronics
Opis SCR 8A 15MA 800V DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134402 pcs Podatkovni list TN815-800B.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 800V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Tip SCR Standard Recovery
Pakiranje Tube Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
natančen opis SCR 800V 8A Standard Recovery Surface Mount DPAK Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 5A Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 70A, 73A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 40mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 15mA Številka osnovnega dela TN815
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TN805-600B-TR
TN805-600B-TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: SCR 8A 5MA 600V DPAK
Na zalogi: 165847 pcs
Prenesi: TN805-600B-TR.pdf
RFQ
TN805-600H
TN805-600H
Opis: SCR 8A 5MA 600V IPAK
Na zalogi: 192720 pcs
Prenesi: TN805-600H.pdf
RFQ
TN815-800B-TR
TN815-800B-TR
Opis: IC SCR 8A 800V DPAK